Як Коломойський Зеленського купив

Зеленский и Коломойский: слуга урода

Факти говорять краще слів. Поки країну обдирала банда Януковича, один нинішній Зе-кандидат добре годувався у олігархів. Коли Росія напала на Україну, добре годувався з російських кінобюджетів. Ось що вдалося з‘ясувати.

Чехлы для мобильных телефонов с нанесением изображений = 1000 картинок + своя!

Співпраця Зеленського і Коломойського стартувала на початку жовтня 2012-го. Після кількох років роботи з групою каналів “Інтер” проекти Студії Квартал-95 починають виходити на каналі “1+1”. Новина про цю подію датована 8 жовтня. Через місяць Приватбанк видає компанії Укртатнафта, яка перебувала під контролем Коломойського, кредит на 10 мільйонів доларів. І ці події між собою пов’язані. Один день – і кошти отримує компанія Transit SA. Вона зареєстрована у Швейцарії на імена власників Привату Коломойського та Боголюбова, а також Ігоря Суркіса. Після цього гроші роблять карколомні віражі світом. Для маскування ці мільйони проганяють через рахунки кіпрського Приватбанку – схема на фото в першому коментарі.

Зрештою понад шість мільйонів доларів опиняються на рахунках однієї кіпрської компанії. Вона називається Green Family Ltd (Зелена сім‘я з обмеженою відповідальністю, в перекладі 🙂).

Green Family Ltd отримала переказ, який починався з кредиту в Приватбанку в грудні 2012-го, а на початку 2013 вона засновує у Вінницькій області студію “Квартал-95”. Засновники самої Green Family – Володимир Зеленський, його партнери по Кварталу-95 Андрій Яковлєв, Борис та Сергій Шефіри, а ще – соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч. Їхня фірма – кінцевий отримувач Приватівського кредиту, виданого Укртатнафті з коштів вкладників Приватбанку. Судячи з усього, саме ці шість мільйонів доларів і стали ціною, яку заплатив за Зеленського на своєму каналі Коломойський. Грошима, вкладників Приватбанку, які потім компенсувала держава, щоб банк встояв після всіх оборудок і махінацій.

Нагадаю, фірма Green Family нещодавно стала фігурантом гучного розслідування Радіо Свобода. Виявилося, Володимир Зеленський просто «забув» про неї. Не вніс до своєї декларації. Крім того, він заявляв, що не веде бізнесу в Росії. Журналісти з’ясували – це неправда.

Кіпрська «Зелена сім‘я» заснувала в Росії кілька дочірніх фірм – Вайсберг Пікчерс, Платинум Фільм та Грін філмс, які успішно працювали в РФ і після агресії проти України.

А тепер оцініть ще й відомих «борців» з олігархами, які так добре пристали на годівницю Коломойського. Бо наївно вважати, що Коломойський так просто відпустить того, кого купив свого часу як яхту, американську нерухомість чи картину Пікассо.

Подробиці

Весна покаже, хто де крав, кажете? 1 березня. Показуємо. Як 41 млн $ коштів вкладників Приватбанку було виведено на рахунки коміків Кварталу 95 через кредитування пов’язаних з Коломойским компаній.

Відбулося все за стандартною для олігарха схемою розкрадання, яку розслідував Kroll після вивелення Коломойським і компанією 6 мільярдів доларів коштів вкладників та грошей, які йшли на рефінансування Банку з резервів НБУ, коли банк почав сипатися під тягарем піраміди, створеної власниками. У 2012 році Приват видає кредити на суму більше 400 млн грн (курс долара – 8 грн) компаніям “Реаліз Ойл” та ТОВ «ТД Карпатнафтотрейд», які входять до структури групи “Приват” Коломойського. Через декілька секунд ці кошти опиняються на рахунку ПАТ «Укртранснафта», менеджмент якої теж контролювався Ігорем Коломойським. Керівником Укртранснафта на той час є Олександр Лазорко – керівник інших компаній групи Приват та відомий маніпуляціями з викачування технологічної нафти та її розміщенням на зберіганні на заводах групи “Приват”.

Протягом декількох днів 38,2 млн доларів США були виведені з Укртранснафта на рахунки компанії Transit SA у Кіпрській філії Банку, що зареєстрована в Швейцарії на Ігоря Коломойського (32,5%), Геннадія Боголюбова (32,5%) та Ігоря Суркіса (25%).

Далі компанія Transit SA проганяє ці кошти через чотири офшорки, що зареєстровані на осіб, які представляють інтереси Коломойського та є лише номінальними власниками цих компаній, і в результаті 41 млн $ осідає на компанії GODFREY CONSULTING LIMITED, що зареєстрована на Сергія Мельника – ще один представник номінальних власників. Він «володіє» більш ніж 40 компаніями, що мають рахунки в Приватбанку на Кіпрі, є членом редакційної ради пов’язаної компанії ТОВ “ТК “Приват ТБ Дніпро” та директором ряду компаній групи Приват.

Замаскувавши рух коштів через офшорки вони дійшли до кінцевого призначення компаній, що зареєстровані на учасників студії «Квартал 95», а саме: Андрія Яковлева, Бориса та Сергія Шефіра, Сергія Трофимова та Володимира Зеленського.

Далі кошти були розміщені на депозитах, а потім виведені з банку на рахунки компаній за межами банку, що унеможливлює їх подальше відстеження. Протягом 2012-2016 років всі кошти вивелися на наступні компанії чи рахунки фізосіб:

• Dr. Robert Walz (DE)
• Pinehill Investment Holdings Inc.
• LACRONT UNITRADE LLP (UK)
• PIPER SMITH WATTON LLP (UK)
• CANDLEWOOD INVESTMENTS LIMITED
• Triapos Limited, Cyprus
• SHSN Limited, Belize
• Atrazon Limited LTD, Cyprus
• Maintrade Limited, Seychelles
• PANEVEST END CO S.A., Panama
• ALDORANTE LIMITED, Cyprus
• Film Heritage Lnc, Belize

Всі кошти виводилися зі схожим призначенням платежів «оплата» або «передоплата за послуги згідно контрактів». Також відповідно до одного з призначення 1,3 млн € були направлені на купівлю нерухомості.

Варто підкреслити, що всі компанії зареєстровані в офшорних зонах. Кінцеві бенефіціарні власники цих офшорок невідомі, крім двох останніх – кіпрської Aldorante Limited та Film Heritage Inc (Беліз). Вони оформлені на Володимира Зеленського, згідно декларації кандидата. 41 млн $ виводився з ПриватБанку частинами, починаючи з 2012 року, з моменту співпраці Коломойського і Зеленського. Про $6 млн «перекупних» на канал 1+1, які через схеми від банку Коломойського надійшли на рахунок фірми Зеленої Сім‘ї з обмеженою відповідальністю (Green Family Ltd) я писав вчора. Тепер ви знаєте і про іншу, більшу суму. Це не на корпоративі у Суркіса за 100 тисяч неоподаткованих доларів виступити. Тут все цікавіше. Весна, вона така – все покаже.

Шахер-махер Коломойского и Зеленского. Зрада і Перемога

Шахер-махер Коломойского и Зеленского. Зрада і Перемога

Шахер-махер Коломойского и Зеленского. Зрада і Перемога

Володимир Ар’єв

 

 

Текстиль для дома

Постельное белье, пледы, доставка по Украине

Обувь женская

Обувь женская кожаная, доставка по Украине

Чехол на телефон

Чехлы для телефонов, доставка по Украине

Английский и немецкий язык, учебники, 3D-книги

Английский и немецкий язык, учебники Cambridge, Oxford, Pearson, Express, Macmillan, Hueber, живые 3D книги детям

Рекомендуем

Учебники английского языка Oxford, Pearson, Cambridge, Express, Macmillan, немецкого языка Hueber, Klett купить с доставкой
Свитшоты купить с доставкой по Украине
Пледы купить с доставкой по Украине
Зрада і Перемога. Новости, юмор и сатира без цензуры

Тачки


Купи будку, зубожилый

Як Коломойський Зеленського купив
5 (100%) 4

150|1
Zrada & Peremoga

Leave a Reply